Poradnik Świąteczny

Najlepsze pomysly na Święta
od Spider's Web

Partnerzy
poradnika:

Play
Intel

Dawid
Kosiński

Przewiń stronę

Asus ROG Strix

Na pierwszy rzut oka laptop Asusa wydaje się kolosalnym sprzętem. Jednak dzięki zastosowaniu bardzo cienkich ramek okalających 17,3-calowy ekran model ten ma wymiary sprzętu z 15,6-calowym wyświetlaczem.

Strixowi nie brakuje nic pod względem jakości wykonania ani wydajności - procesory Intel Core i7-9750H i Intel Core i5-9300H to przecież klasa sama w sobie.

Mamy tutaj do czynienia też z wysoką jakością, do której Asus zdążył nas przyzwyczaić.

Model ten jest dostępny także w wersji 15-calowej oraz w wielu wariantach cenowych, dzięki czemu jest ciekawą propozycją zarówno dla oszczędnego gracza, jak też fana ogromnej wydajności.

HP Envy 13

To jeden z moich ulubionych laptopów do codziennej pracy. Łączy w sobie wysoką jakość wykonania, mocne podzespoły oraz bardzo rozsądną wycenę.

Nie jest to sprzęt z najniższej półki cenowej, ale i tak cechuje się poziomem opłacalności nieosiągalnym dla większości sprzętów na rynku.

Gdybym miał sobie kupić nowego laptopa, to byłaby jedna z propozycji, nad którą bardzo mocno bym się zastanawiał. W cenie niższej niż 4000 zł trudno o lepszy sprzęt do codziennej pracy.

Energooszczędny procesor Intel Core i7-8550U zapewnia bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu.

Asus Zenfone 6

W mijającym roku producenci smartfonów starali się na różne sposoby uzyskać efekt w pełni bezramkowego ekranu.

Najciekawsze rozwiązanie tego typu zaproponował Asus, którego obracany aparat główny może pełnić rolę przedniej kamerki. Dzięki temu Zenfone 6 robi jedne z najładniejszych selfie na rynku.

Przydatne okazują się też możliwość bardzo łatwego wykonania zdjęcia panoramicznego (właśnie przy użyciu obrotowego aparatu), ogromny akumulator i podzespoły z najwyższej półki.

Miłym zaskakuje też cena, która jest wyjątkowo niska jak na tak szybki i innowacyjny smartfon.

Sennheiser Ambeo Soundbar

W teorii jest to soundbar, a w praktyce to bardzo skomplikowany system głośnikowy typu soundbase.

Świetnie nadaje się zarówno do oglądania filmów, jak też słuchania muzyki.

Sprzęt ten oferuje świetny dźwięk przestrzenny, który brzmi lepiej niż w większości konkurencyjnych urządzeń. To zasługa obecności aż 13 rozstawionych w różnych kierunkach głośników oraz autorskiego systemu Ambeo, który kilka lat temu był spotykany wyłącznie w sprzęcie do nagrywania dźwięku.

Oppo Reno2

Nie boję się powiedzieć, że jest to jeden z najładniejszych smartfonów obecnych na rynku.

Uwagę zwraca nie tylko bezramkowy ekran, ale też chowany w obudowie aparat do autoportretów. Gdy go uruchamiamy, ze smartfona wysuwa się element w kształcie płetwy rekina.

Niezwykle szykownie prezentują się też szklane plecki urządzenia.

Mówi się, że książki nie powinno oceniać się po okładce, ale w tym przypadku swobodnie można to zrobić. Tym bardziej że także pod względem wydajności oraz opłacalności Oppo Reno2 prezentuje się naprawdę dobrze.

iRobot Roomba i7+

To najlepszy robot sprzątający na rynku - tak po prostu. Roomby już wcześniej potrafiły sprzątać pod nieobecność właściciela, mapować mieszkanie oraz skutecznie radzić sobie z zabrudzeniami.

To jednak pierwszy model, który… sam się opróżnia. To zasługa nowej stacji dokującej, która wyposażona jest w worek. Po zakończonym cyklu sprzątania stacja wysysa z odkurzacza wszelkie nieczystości, a my musimy zajmować się odkurzaczem zaledwie raz na kilka miesięcy, a nie kilka dni, jak do tej pory.

iRobot Braava m6

Świetnym kompanem dla Roomby i7+ jest robot mopujący Braava m6.

Model ten potrafi sprzątać na mokro, ale na większości osób może nie robić wrażenia. Co jednak powiecie na to, że ściśle współpracuje on ze wspomnianą wcześniej Roombą. Działa to tak, że po zakończeniu sprzątania na sucho Roomba wysyła sygnał do swojego młodszego brata, a ten wtedy zaczyna swoją mokrą robotę.

Model ten może nie należy do najtańszych, ale jeżeli kupiliście już najnowszą Roombę i oczekujecie czegoś więcej, musicie kupić także ten sprzęt.

Świąteczne zestawy Gillette

Świąteczne zestawy Gillette, obejmują elegancko zaprojektowaną maszynkę w komplecie ze stabilną, minimalistyczną podstawką, dzięki, której już nigdy nie znajdzie się ona w przypadkowym miejscu i będzie zawsze gotowa do użycia.

Każdy znajdzie odpowiedni zestaw dla mężczyzny, któremu chciałby podarować praktyczny upominek, ponieważ wariantów jest wiele i obejmują one zarówno maszynki z serii Mach3, Fusion5, Skinguard jak również Styler. Także w zestawach z ostrzami i żelem.